Cart 0

Poteš a prekvap!

Obdarujte milovanú osobu alebo pošlite darček známym s Evelin.sk

S nami môžete obdarovať blízkeho na narodeniny, meniny, či len tak pre potešenie. Obdarujte svoju priateľku/priateľa, manželku/manžela, kamarátku/kamaráta a milo ich prekvapte. Pošleme im pekne zabalený balík spolu s venovaním, ktoré im napíšete. K venovaniu nám môžeš do poznámky pridať aj dátum, kedy má byť darček doručený. 

Cena darčekového balenia je 1.49 eura.

Skrátený postup:

Zaregistrujte sa. 

Vytvorte si v účte adresu osoby, ktorej chcete balík zaslať ako darček.

Pri objednávke v kroku 3 zadajte ako adresu doručenia adresu, osoby ktorú chcete obdarovať.

Pri objednávke v kroku 4 zaškrtnite Darček - Chcem, aby bola moja objednávka darčekovo zabalená  (Navýšenie ceny o 1,49 € ) + zadajte text blahoželania.

Dokončite objednávku a zaplaťte (nepoužite platbu na dobierku - platba v tomto prípade musí byť pripísaná na účet ešte pred odoslaním balíka).

To je všetko. Príde vám na e-mail potvrdenie a balík bude odoslaný spolu s vami zadaným textom a zabalený v darčekovom papieri zaslaný určenej osobe. Doba dodania je 7 pracovných dní, ako je napísané pri každom tovare. Prípadne, ak chcete doručiť balík presne na nejaký dátum, napíšte dátum doručenia k textu blahoželania, oznamu, priania. 


Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií
Súhlasím
Back to top